Inhalt

E-mail

 

Image  

Restaurace tento týden otevřena středa - neděle /neděle do 16.00/!

6.7.2019 : Díky všem dodavatelům a hlavně sanační firmě Belix jsme dokončili náročnou rekonstrukci a vše se vrací do starých kolejí.

21.5.2019 : V neskutečném tempu pokračujeme v sanaci a rekonstrukci,ubytovací část bude hotova do 6.7.2019, novinky a fotografie na facebook Lesovna Žofín

Vážení hosté,

v noci ze soboty na neděli (27.4.2019) nám shořela od saunových kamen polovina Lesovny. Už v neděli 28.4.2019 jsme podepsali smlouvy se sanačními a stavebními firmami a začali s obnovou. Škody jsou však obrovské a v tuto chvíli nikdo nedokáže odhadnout, do kdy vše stihneme. Každý den po odkrývání shořelých konstrukcí jsme chytřejší. Stávající rezervace ubytování se snažím dle možností přesunout na naši novou depandanci za kopcem na Hojné Vodě /www.zvonicehojnavoda.cz/ , všechny budu informovat mailem, nezvládám to najednou, prosím o pochopení. Zároveň žádám sběratele senzací a zničených věcí, aby nám nekomplikovali práci.


Karel Šrefl, Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny , tel. 602 474 257
 

www.lesovnazofin.cz , www.zvonicehojnavoda.cz  


           Penzion LESOVNA ŽOFÍN byl otevřen v roce 2007 po rozsáhlé rekonstrukci hospodářských stavení v areálu bývalého loveckého zámečku.

Objekt byl citlivě, avšak kompletně rekostruován do podoby moderního horského penzionu s plným vybavením. Je umístěn v samém srdci Novohradských hor, nedaleko od naší nejstarší přírodní rezervace Žofínský prales.

Penzion nabízí služby ubytování, restaurace, sportovního i turistického vyžití. Jeho umístění a celoroční provoz/v zimě převážně jen prodloužené víkendy/ nabízí spoustu zajímavých možností při Vaší rekreaci ,firemních či teambuildingových akcích apod.

play      to the left stop to the right      zoom out zoom in      hotspots on hotspots off      Info Help
Panoramatický obrázek: kliknutím a tahem kurzoru ovládáte směr pohledu

 
< Předch.   Další >
powered and designed by Alwar Digital